| forside | forening | Bird Alarm | årbok |
Brukernavn:
Registrer deg som ny bruker her | Glemt passord? Passord:

Årslister fra tidligere år:

[Oversikt] [Norgeskryss] [Siste NSKF-kryss] [Edelkryss] [Årskryss 2017] [VP-kryss] [Krysseregler]

Siste NSKF-kryss

#NavnArtLokalitetDato
1 Øyvind Hagen Rødtoppfuglekonge Koksa, Fornebu, AK 07.12.2017
2 Ole Skimmeland Rødtoppfuglekonge Fornebu, Bærum, Akershus 06.12.2017
3 Karl Thorvaldsen Mongolturteldue Hellandsjøen,Hitra 29.11.2017
4 Håkn Lasse Leira Mongolturteldue Smågeveien 99, Hellandsjø med 15 andre 29.11.2017
5 Morten Martinsen Bronseibis Trettneset, Smøla, MR 12.11.2017
6 Roger Espen Bronseibis Trettneset, Smøla, MR 10.11.2017
7 Emil Krokan Bronseibis Trettneset, Smøla, MR 09.11.2017
8 Christer Kamsvåg Bronseibis Trettneset, Smøla 09.11.2017
9 Thomas Høyer Hansen Bronseibis Risvika, Smøla. 08.11.2017
10 Eivind Gjerde Blekbrynsanger Brusand, Hå, Rogaland 05.11.2017
11 Haakon Stenersen Svartstrupesteinskvett Ravn, Vestfold 28.10.2017
12 Tormod Vaaland Burkey Svartstrupesteinskvett Ravn, Larvik Kommune, VE 28.10.2017
13 Askild Tomren Aftenfalk Hellemyra, Farsund, VA 19.10.2017
14 Bert de Bruin Gulbeinmåke Hatlestad, Øygarden, Hordaland 16.10.2017
15 Anders Heien Gulbeinmåke Harkestad , Øygarden 15.10.2017
16 Jostein Moldsvor Gulbeinmåke Harkestad, Øygarden, HO 14.10.2017
17 Arne Skjelvan Snøgås Lundleiret 12.10.2017
18 Kjell R. Mjølsnes Mugimakifluesnapper Værøy, Nordland 12.10.2017
19 Rolf Jørn Fjærbu Sibirpiplerke Espeviga, Lillesand, AA 06.10.2017
20 Petter Zahl Marki Silkehegre Kjosbukta, Kristiansand, VA 01.10.2017
21 Anders K Wollan Rødhodeand Nordre Øyern naturreservat, Monsrudvika 28.09.2017
22 Simon Rix Rødhodeand Nordre Øyeren 27.09.2017
23 Erika Langbråten Aftenfalk Sangvik, Søgne, VA 27.09.2017
24 Emil Krokan Brunsanger Sula, Frøya, ST 26.09.2017
25 Eli Gates Brunsanger Sula Sør Trøndelag 26.09.2017
26 Per Willy Bøe Brunsanger Sula, Frøya 26.09.2017
27 Per Willy Bøe Sibirpiplerke Sula, Frøya 26.09.2017
28 Rolf Jørn Fjærbu Aftenfalk Søgnejordet, Søgne, VA 26.09.2017
29 Roger Espen Brunsanger Sula, Frøya, ST 26.09.2017
30 Fredrik Schevig Brunsanger Sula, Frøya, ST 26.09.2017
31 Simon Rix Sibirtrost Værøy 25.09.2017
32 Sveinung Hobberstad Tundrapiplerke Reve Ringmerkingsstasjon, Klepp 25.09.2017
33 Rune Christensen Rødhodeand Monsrudvika, Fet, OA 25.09.2017
34 Kjell R. Mjølsnes Sibirtrost Værøy, Nordland 25.09.2017
35 Éric Roualet Rødhodeand Monsrudvika, Nordre Øyeren. 24.09.2017
36 Simon Rix Sumpsanger Værøy 22.09.2017
37 Kjell R. Mjølsnes Sumpsanger Værøy, Nordland 22.09.2017
38 Tellef Barøy Vestøl Åkersanger Slevdalsvann, Farsund, VA 20.09.2017
39 Elisabeth S. Årsnes Asiasvartstrupe Skeiebukta.Hå.Ro 18.09.2017
40 Espen Helgesen Sitronerle Harvaland, Sola, RO 12.09.2017
41 Renate Berg Sitronerle Harvaland, Sola, RO 12.09.2017
42 Ole Knut Steinset Steppehauk Vinstervatnet, Ø Slidre 10.09.2017
43 Renate Berg Kanadalo Kolnes, Sola, RO 08.09.2017
44 Bjørn Mo Kanadalo Kolnes, Sola, RO 07.09.2017
45 Kjetil Vevatne Kanadalo Kolnes, Sola, RO 07.09.2017
46 Askild Tomren Kanadalo Kolnes, Sola, RO 07.09.2017
47 Daniel Lien Kanadalo Kolnes, Sola, RO 07.09.2017
48 Roger Espen Eikesanger Sula, Frøya, ST 02.09.2017
49 Bjørn Mo Sitronerle Lista fyr, Farsund, VA 01.09.2017
50 Håvard Eggen Rosenmåke Havområdene Nord for Svalbard 29.08.2017

Inntil 50 av de siste NSKF-artene vises.